Инструкция по формированию заявок

Автоматичне продовження дії сертифікатів. Яким чином це зробити у програмі «M.E.Doc»? 


Автоматичне продовження дії сертифіката відбуватиметься на основі даних Вашого діючого сертифіката. Якщо до закінчення терміну дії Вашого актуального сертифіката залишилося 45 днів або менше, у програмі «M.E.Doc» з’явиться вікно Оновлення сертифіката. Натиснувши кнопку Далі (Продовжити), Ви перейдете до оновлення своїх сертифікатів.


Сертификаты.JPG
сертификаты2.JPG

Крок 1. Оберіть сертифікати для автоматичного продовження

1. У вікні, що відкрилося, вкажіть прізвище, ім’я та по-батькові особи, що відповідає за обслуговування сертифікатів установи та її контактний номер телефону. Ці відомості автоматично додаються в поля електронної заявки на отримання сертифікатів ЕЦП.

В полі Парольний діалог необхідно вказати діалог-пароль. Це будь-яке слово чи словосполучення, яке слугує підтвердженням в разі, якщо потрібно заблокувати даний сертифікат в телефонному режимі.

Далі слід вказати, які саме сертифікати ЕЦП необхідно продовжити, проставивши у відповідному полі позначку.

У разі потреби відкоригуйте адресу електронної пошти. Некоректно введена електронна адреса позначається червоним кольором.

Якщо ви бажаєте, щоб сертифікати були доступні для завантаження з мережі Інтернет автоматично, встановіть позначку Надаю згоду на публікацію сертифікатів на загальнодоступному ресурсі АЦСК.

Зверніть увагу! Дати початку та закінчення терміну дії сертифікатів будуть автоматично перенесені у заявку на формування сертифікатів. За замовчуванням, встановлений термін 2 роки. Натиснувши на поле 2 роки він автоматично буде змінений на 1 рік, і навпаки.

Дата початку дії сертифікату співпадає з датою створення заявки на продовження сертифікату.

Для Вашої зручності також прописується Сума до сплати.

Після усіх налаштувань натисніть кнопку Далі.

сертификаты3.JPG

Крок 2. Згенеруйте новий секретний ключ та відправте заявку на формування сертифікату

1. Відкриється вікно Генерація секретного ключа. Вкажіть шлях для збереження секретних ключів, введіть пароль та натисніть кнопку ОК.

Пароль повинен складатись мінімум із трьох символів. Пароль може складатися з будь-яких комбінацій букв, цифр, інших символів.

сертификаты4.JPG

2. Результатом генерації буде створення файлу секретного ключа та збереження його у вказаному каталозі, про що повідомить програма.

сертификаты5.JPG

3. Відкриється вікно з діючим сертифікатом ЕЦП, яким необхідно підписати Вашу заявку.

сертификаты6.JPG

Операції, описані у пунктах 1 – 3 «Кроку 2», будуть автоматично повторені для всіх обраних сертифікатів.

4. Відправте заявку на адресу сервера АЦСК Україна, який буде запропоновано програмою.

сертификаты7.JPG

Якщо оновлення сертифікатів було заздалегідь оплачене, та кошти надійшли до АЦСК, відкриється вікно повідомлення про успішне відправлення заявки.

Снимок.JPG